یک جای دنج

                                                                       

برای اینکه حمایت فرشته ها رو داشته باشیم باید با تقاضا از خداوند یا درخواست مستقیم از فرشته ها و همینطور تصور احاطه شدن با تعداد زیادی از آنها از فرشته ها درخواست کمک کنیم.به همین سادگی. در مورد تقاضا از خداوند که عین کاریه که برای براورده شدن دعاهامون میکنیم و در مورد تصویر سازی هم که همون تصور مثبت از اتفاقی که قراره بیفته مثل اینکه میگن اگه میخوایید به فلان چیز در زندگی برسید اونو مدام در ذهنتون تصور کنید و از کائنات کمک بگیرید تصور یه شغل خوب تصور یه زندگی پر از آرامش و یه رابطه خوب تصور داشتن خونه دلخواه و...اینم همینطوره تصور کنید که اطراف شما رو فرشته ها احاطه کردند و از اونا درخواست کمک کنید.میگن اونایی که تجربه نزدیک به مرگ داشتند فرشته های نگهبان بیشتری دارند چون باید به اونا  برای تنظیم با زندگی بعد از تجربه عالم دیگه کمک کنند و البته اگه یکی از بستگان یا دوستان خوب برای داشتن فرشته های بیشتر برای ما دعا کنند و همینطور خودمون، میتونیم تعداد بیشتری از اونها رو در اطرافمون داشته باشیم.احاطه شدن توسط تعداد زیادی فرشته میتونه منافع زیادی برای ما داشته باشه چون اونا مانند یک سپر از ما مراقبت میکنند.

اینکه بعد از کمک خواستن از فرشته ها بدونیم چطوری از کمکهاشون استفاده کنیم بستگی به خود ما داره چون فرشته ها بعد از اینکه ازشون کمک خواستیم بی درنگ وارد عمل میشن تا خواسته هامون رو در زمان مناسب براورده کنند یا راه را به ما نشان میدن تا ما گامهای لازم رو برای تحقق خواسته هامون برداریم که معمولترین آنها از طریق راهنمایی و فرستادن نشانه هایی برای حل اون مشکل برای شماست. اینکه همیشه هم حواسمون رو جمع کنیم تا این نشانه ها رو بگیریم یه خورده تمرین میخواد تا بشه یه عادت همیشگی. فکر کنم خیلی ها کتاب کیمیاگر پائولوکوئیلو رو خوندند اولین بار جرقه دقت کردن به نشانه ها از اون کتاب در ذهنم بوجود اومد از بعد از خوندن اون کتاب، هیچوقت از نشانه های زندگیم ساده نگذشتم و خیلی جاها با درک اون نشانه ها با احتیاط تر قدم برداشتم و جاهایی هم مصمم و امیدوار و چقدر هم دریافت اونا برام لذت بخش بود. اما اینو هم بگم همه این چیزا به نوع نگرش آدمها به زندگی هم برمیگرده شاید خیلی ها اینجوری که بعضی از ماها داریم به دنیا نگاه میکنیم نگاه نمیکنند ممکنه دید اونا به زندگی کاملاً انتزاعی باشه ممکنه برای اونا توجه به نشانه ها و همه این حرف و حدیثهای دیگه بی معنی باشه مثل اکثر آقایون.همیشه تعداد خانومهایی که تو زندگیشون به دنبال عرفان هستند خیلی بیشتر از آقایونه اینم بخاطر همون تفکر دو دو تا چهارتا و تک محور بودنشونه و میخوان همه چیزو با همین چشم و منطق فیزیکی و همونجوری که عرف جامعه بوده و هست بپذیرن و معمولا با هر چیز جدیدی که کمی با تفکر ثابتشون فرق داشته باشه مخالفت می کنند.

حالا جالبه بدونید که ما این راهنمایی ها رو ممکنه به چندین روش دریافت کنیم:خیلی ها این راهنمایی ها رو از طریق احساسی دریافت میکنند دیدید گاهی توی دلتون یه احساس خیلی قوی شما رو به یه تغییر مثبت سوق میده اونا در واقع همون راهنمایی فرشته ای یه که در کنارتونه و میخواد بهتون کمک کنه میگن اونایی که بیشتر از این طریق راهنمایی ها رو دریافت می کنند معمولاً به انرژی، احساسات دیگران و مواد شیمیایی خیلی حساس ترند اگه شما از این دسته افرادید باید خیلی مراقب آدمهایی که باهاشون در ارتباطید باشید چون خیلی راحت از انرژی های اونا تاثیر میگیرید من خودم فکر میکنم اینجوری ام.حالا برای رهایی از این انرژیهای منفی میتونیم دعا کنیم.برای حفاظت روحیمون دعا کنیم و از فرشتگان بخواییم ما رو از انرژیهای منفی که در طول روز جذب کردیم رها کنند و بعدش باید خیلی خیلی به حس های قوی و تکرار شونده خودمون توجه کنیم چون اولین راه سخن گفتن خداوند و فرشتگان با ما از طریق احساساته و وقتی این احساسات رو دریافت کنیم و بهشون توجه کنیم یک حمایت و عشق درونی قوی توی قلبمون خواهیم داشت.

یه راه دیگه همون رویاها ست مثل خیلی ها که خوابهایی رو میبینن که بعدش یه جریانی مرتبط با اون موضوع براشون اتفاق میفته.(قابل توجه ریما جان)این دسته از آدمها راهنمایی ها و دریافتها رو از این طریق میگیرن و معمولا آدمهایی هستند که به نور، رنگ و زیباییهای دنیای فیزیکی حساسند و اغلب در امور هنری و خلاقانه بهترین حس رو دارند.به این حالت "روشن بینی" میگن کسایی که زیاد مدیتیشن میکنند به راحتی ازاین دست رویاها رو در طول مدیتیشن شان میبینند.حالا اگه شما از این دسته اید سعی کنید نیازهاتون رو همیشه تصویر سازی کنید وبعد از درخواست از کمک فرشتگان به تصاویر و نشانه هایی که با چشم فیزیکی خود میبینید یا تصاویری که  از ذهنتون  میگذره توجه کنید.اگه تصویری از واقعیت بخشیدن به یک رویا میبینید از فرشتگان بخواهید تا هر مرتبه یک قدم شما را به سمت حادث شدن اون رویا راهنمایی کنند.

حالت سوم "روشن فهمی" یا درک واضح از خیلی چیزاست.مثلاً شما مطلبی خیلی فراتر از دانش خودتون مینویسید یا بیان میکنید.کسانی که راهنمایی های الهی را از طریق واژه های بدون واژه دریافت می کنند افرادی تحلیل گر و عقلانی هستند.فکر کنم خیلی ها از این دسته باشند.اگه شما فردی تک محورید پاسخ به دعاهای شما از طریق ایده های ناب به ذهنتون میرسه که از شما درخواست میشه مثلا یک کار را شروع کنید، وسیله ای رو اختراع کنید، کتابی رو بنویسیدو.....در واقع شما یک دریافت کننده طبیعی هستید که با حکمتی فراتر از سن خودتون آکنده شدید!

حالت آخراز طریق کلمات و اصواته.شما وقتی از خواب بلند میشید میشنوید که دارن اسمتون رو صدا می زنند، یا ندایی از یک موسیقی به گوش هاتون می رسه، صدایی زنگ مانند در گوشتون حس میکنید یا صدایی از رادیو دریافت میکنید که معنی خاصی رو القاء میکنه که به این"روشن شنوایی" میگن.اگه شما از این دسته هستید به صدا و پارازیت های صوتی خیلی حساسید و نداهایی در ذهنتان یا درست بیرون گوشتان میشنوید.فرشتگان معمولا از کلمات مثبت و متعالی استفاده میکنند که شنیدن آن مستلزم داشتن ذهن و محیطی آرام است.

همه فرشته ها این توانایی رو دارند که بتونن تصویر واضحی از اینکه اعمال کنونی ما چه تاثیری برآینده ما میگذارد رو ببینند بنابراین وقتی شما رو از طریق هر کدوم از راههای بالا راهنمایی کردند بهشون اعتماد کنید. حتی ممکنه این راهنمایی ها خیلی کلی باشه مثلا در مورد سلامت و شیوه زندگی:بهبود رژیم غذایی و فعالیت های ورزشی و.....یا در مورد معنویت:مراقبه بیشتر آرام سازی ذهن، بدن و خانه و... یا در مورد شغل و اقتصاد:دنبال کردن اشتیاق خود، رها سازی نگرانی های پولی و کاهش تنش های کاری و....و یا در مورد عواطف:دور ساختن نگرانی ها، بخشش خودتان و دیگران و غلبه بر به تعویق انداختن کارها و ....

فقط یادتون باشه همیشه از فرشته ها تقاضا کنید مثل همون مثل قدیمی که میگه:کسی که نامه می نویسد بالطبع نامه بیشتری هم دریافت میکند.پس اگه میخوایید که بیشتر از فرشته ها ندا بشنوید بیشتر با آنها حرف بزنید.رویاهاتون، نا امیدی ها، ترس ها، دلواپسی ها، نگرانی ها و شادیهاتون رو با اونا در میان بزارید.سوال پرسیدن از فرشته ها وگوش دادن به پاسخ  اونا رو تمرین کنید.با گذشت زمان تفاوت صدای فرشته ها و صدای اگو(بخش ترسوی ما) رو تشخیص میدید درست مثل موقعی که گوشی تلفن رو بر میدارید و سریع متوجه میشید که صدای یکی از دوستاتون هست یا یه نفر دیگه.

اگه میخوایین این ارتباطات رو قویتر کنید به این راهها هم دقت کنید:وقتی تنش دارید اصلا نفس خودتون رو حبس نکنید و سعی کنید عمیق نفس بکشد تا بتونین نداها رو راحت تر متوجه بشید معمولا در طبیعت و حتی در کنار آب شنیدن اصوات فرشته ها آسان تره.

همیشه بدن خودتون رو با کمک تنفس رها کنید و از فرشته ها بخوایین که تنش رو از ذهن و بدنتون دور کنند.تلاش زیاد از ارتباط روشن معنوی جلوگیری میکنه و مانع میشه تا بتونید راحت این صداها رو بشنوید.

اگه فرشته ها از شما خواستند رژیم غذایی خودتون رو بهبود ببخشید احتمالاً به این خاطره که آگاهی دارند غذاهای فراوری شده و مواد شیمیایی در خط معنوی شما وقفه ایجاد میکنند.

اگه مطمئن نیستید که بدرستی مطلب فرشتگان رو شنیده باشید از آنها تقاضای نشانه کنید بدون اینکه خودتون این نشانه ها را مشخص کنید و اجازه بدید اونا با خلاقیت بی نهایت خود راهی جالب و قابل تشخیص برای نشانه دادن انتخاب کنند طوری که گاهی از شوخ طبعی فرشته ها در انتخاب نشانه ها لذت میبرید.

راستی بهم بگید شما فکر میکنید کدوم دسته از دریافت کننده ها باشین و اگه تجربه ای داشتین که فکر میکنید یه پیام و نشانه بوده و بهش توجه کردید و نتیجه ش براتون خوب بوده حتماً برام بنویسید. اگه جاهایی این پست رو خیلی رسمی نوشتم چون عین ترجمه بود ببخشید دیگه.

الهی همه دوست های نازنینم که به حضور فرشته ها اعتقاد دارن و نیاز، یه عالمه فرشته اطراف اونا رو احاطه کنه و همیشه و همیشه مراقب و محافظشون باشه.

نوشته شده در دوشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۰ساعت 12:7 توسط سنی|


آخرين مطالب
» مناسبت های از نوع آذری
» تولدم مبارک
» فرشته های من، زودتر بیایین...
» سفرنامۀ پوکت
» بعد از کلی بی خبری
» همکار سر به زیر و روزهایی که گذشت
» لهجه
» سلام نود و دوی دوست داشتنی
» روزهای پایانی سال 91 + آیورودا
» یک آخر هفتۀ خوب
Design By : Pars Skin